English
English

Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss med dina frågor via formuläret nedan. Du hittar också kontaktinformation till medarbetarna, adresser och vägbeskrivningar till våra tre orter.

Stock­holm

Malmvägen 1
115 41 Stockholm, karta

08-410 456 00

Göteborg

Maskingatan 5
417 64 Göteborg, karta

08-410 456 00

Malmö

Norra Bulltoftavägen 65C
212 43 Malmö, karta

08-410 456 00

Hitta medarbetare

Företags­utbildning, Diplom & Kurser

Kicki Fäldt

Sälj & Marknadskoordinator
Stockholm

070-140 43 59

kicki.faldt@newton.se

Jessica Andersson

Utbildningsrådgivare
Göteborg

070-854 84 85

jessica.andersson@newton.se

Jonas Mileklint

Utbildningsrådgivare/
Regionsansvarig LIA
Malmö

073-396 52 17

jonas@newton.se

Josefin de Blanche

Utbildningskoordinator
Göteborg

076-881 30 05

josefin@newton.se

Yrkeshögskola YH

Åsa Lindén

Utbildningsledare – Fastighet
Göteborg

asa.linden@newton.se

Henrik Tindberg

Utbildningsledare – IT
Malmö

henrik.tindberg@newton.se

Magnus Ronner

Utbildningsledare – Fastighet
Malmö

magnus.ronner@newton.se

Patrik Fridh

Utbildningsledare – Bygg
Malmö

patrik.fridh@newton.se

Katarina Hillelson

Utbildningsledare – IT, Hållbar Broadcasttekniker, Producent film & TV
Stockholm

katarina.hillelson@newton.se

Mia Inde

Utbildningsledare – Bygg & Fastighet
Stockholm

073-079 20 24

mia.inde@newton.se

Sofie Charlemaine

Utbildningsadministratör
Stockholm

sofie.charlemaine@newton.se

Charlotte Axling

Utbildningsadministratör
Malmö

charlotte.axling@newton.se

Sanna Olsson

Utbildningsadministratör
Malmö

sanna.olsson@newton.se

Lena Hammarström

Kontorsadministratör

Stockholm

lena.hammarstrom@newton.se

Sofia Eriksson

Antagningsansvarig
Stockholm

sofia.eriksson@newton.se

Richard Rosengren

LIA-ansvarig
Malmö

richard.rosengren@newton.se

Stödfunktioner

Linda Eriksson

Redovisningsekonom
Stockholm

linda.eriksson@newton.se

Li Wisell

Marknadsansvarig
Stockholm

li.wisell@newton.se

Stefan Skålberg

IT-ansvarig
Göteborg

stefan.skalberg@newton.se

Ledning

Johanna Belsing

VD
Stockholm

johanna@newton.se

Pontus Stolt

Kvalitetsansvarig/ VVD
Stockholm

pontus@newton.se

Susanne Åhlén

Affärsområdeschef Företag/VVD
Stockholm

073-415 43 15

susanne.ahlen@newton.se

Emelie Gruséus

Utbildningschef Yrkeshögskola
Stockholm

emelie.gruseus@newton.se

Sanna Astemark

Ekonomiansvarig
Stockholm

sanna.astemark@newton.se

Vad kan vi hjälpa dig med?

Newtons utbildningsrådgivare för företag ser till att ni investerar i hållbar kompetensutveckling för företaget och personalen.

    YrkeshögskolaKurserDiplomutbildningarFör företag